درباره ما

مجموعه ی ویلا هفت


گروه مشاور املاک ویلا هفت در سال ۱۳۹۳ با هدف ارائه ی بهترین شیوه‌ها در حیطه خرید و فروش، ساخت و طراحی به صورت تخصصی توسط مهندسان خلاق در منطقه تهراندشت،کردان،طاووسیه،سهیلیه و سایر مناطق ویلایی غرب تهران با کادری مجرب و معتبر تاسیس گردید.

مجموعه ویلا هفت فعال در دو شعبه میباشد،شعبه اول در منطقه تهراندشت،روستای آران و شعبه‌ی دوم در منطقه تهراندشت،جاده قدیم قزوین،کرج

تیم ویلا هفت متشکل از دو گروه کلی میباشد:گروه اول مشاوره و خرید و فروش ملک ، گروه دوم پیمانکاری،طراحی و ساخت ،که همواره از ساخت ویلا تا فروش ویلا توسط مجموعه انجام می گردد.

مدیریت بخش مشاوره و خرید و فروش مجموعه توسط مهندس آقای فلاح با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در حیطه مربوطه و بخش پیمانکاری و طراحی مجموعه توسط مهندس دشتی با سابقه‌ای درخشان و معتبر میباشد.

لازم بذکر است که مجموعه دارای یک گروه تولید محتوایی متشکل شده از ۵ عضو فعال و با تجربه در زمینه‌های مختلف میباشد که توسط مهندس لطیفی مدیریت میشود.

هدف ما در این مجموعه، مشاوره‌ای تخصصی در مورد خرید و فروش،ساخت و طراحی ویلا با رعایت اصل انصاف و بر مبنای احترام به حقوق مشتریان میباشد.

همچنین هدف از راه‌اندازی سایت ویلا هفت ارائه خدمات در سراسر ایران و جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی و ایجاد فضای مطمئن و امن در امر خرید و فروش و سرمایه گذاری ملک است.

امیدواریم بستر فراهم شده باعث سهولت در شناخت مناطق ویلایی و همچنین ارتباط بهتر با مشاورین مجموعه به سمت و سویی صحیح قرار بگیرد.